Logitech – швейцарська компанія, яка розробляє продукти та технології, які стали невід’ємною частиною повсякденного життя. Основними її пріоритетами є впровадження інновацій та постійне підвищення якості продукції. Фірма, заснована в Лозанні (Швейцарія) в 1981 р, швидко завоювала позиції на ринку, розширивши сферу свого впливу аж до Кремнієвої долини. Творці Logitech прагнули налагодити контакти між людьми, і їм це вдалося – за допомогою інноваційних периферійних пристроїв для комп’ютерів та безлічі інших новинок, серед яких були інфрачервона бездротова миша, трекбол, керований великим пальцем, лазерна миша та інші.

Продукцію компанії можна придбати практично в будь-якій країні світу. Сьогодні Logitech є мультибрендовой компанією, розробки якої в області аудіо-, відео-, ігрового та обчислювального обладнання стали об’єднуючим фактором для безлічі людей. Компанії Logitech належать такі бренди, як Logitech, Logitech G, ASTRO Gaming, Ultimate Ears, Jaybird, Blue Microphones і Streamlabs.

Компанія Logitech спеціалізується також на розробці продуктів та технологій для повсякденного життя: одним із унікальних комплексних рішень для відеоконференцій є Logitech Tap – сенсорне управління обладнанням для проведення нарад, включаючи рішення для відеоконференцій на базі платформ Google, Microsoft і Zoom.

Меню