Lenovo – одна з кращих технологічних компаній в світі в області виробництва інноваційних ПК та мобільних інтернет-пристроїв. Lenovo – виробник ПК номер один в світі і четвертий за величиною постачальник смартфонів. Компанія входить в список Global Fortune 500.
Торгова марка Lenovo з’явилася в 2004 році, але компанія має більш давню історію. У 1984 році в одному з приміщень для охорони в Китаї була створена компанія Legend Holdings з початковим капіталом в 200 000 юанів (25 000 дол. США). Компанія, зареєстрована в Гонконзі в 1988 році, через деякий час стане найбільшим виробником ПК в Китаї. У 2004 році Legend Holdings була перейменована в Lenovo. У 2005 році оновлена ​​компанія купила підрозділ IBM з виробництва ПК (IBM – компанія, яка в 1981 році винайшла персональний комп’ютер).
Сьогодні Lenovo представляє собою корпорацію вартістю 47 млрд. дол. США, яка спеціалізується на технологіях для персональних комп’ютерів. У штаті компанії налічується понад 57 000 співробітників (з урахуванням спільних підприємств) більш ніж з 60 країн. Компанія веде свою діяльність більш ніж в 160 країнах світу. Головний офіс Lenovo розташований в Гонконзі , а операційні центри розташовуються по всьому світі, найбільші з них – в Пекіні та Моррісвілль.

Компанія випускає персональні настільні комп’ютери, мобільні телефони, нетбуки, сервери, монітори, відеопроектори, відеокарти, клавіатури, миші і комплекти, модулі пам’яті, оптичні приводи, блоки живлення, аксесуари, сумки і чохли для ноутбуків, а також розробляє програмне забезпечення для своїх виробів .

Основні торгові марки, під якими випускається продукція: Lenovo, ThinkCentre, ThinkPad, ThinkVision, IdeaPad.

Компанія має власні заводи в США, Індії, Мексиці, в листопаді 2007 р відкрито перший завод на території Європи, в Польщі.

Компанія має більш ніж 5500 патентів по всьому світу. Крім того, Lenovo потрапила в топ-30 інноваційних компаній за версією журналу BusinessWeek в 2010 році і в топ-10 найбільш екологічних компаній за версією журналу Forbes в 2011 році. Компанія Lenovo була визнана одним зі світових лідерів в сфері репутації згідно глобальному дослідженню, проведеному Інститутом Репутації RepTrak 100 в 2011 році, а також увійшла в топ-50 найбажаніших роботодавців в світі з точки зору студентів, за результатами дослідження рейтингового агентства Universum у 2011 році.

Меню