Huawei – провідний світовий постачальник інформаційно-комунікаційних рішень. Мета компанії – збагачувати життя людей через спілкування. Завдяки інноваційним розробкам, орієнтованим на потреби клієнтів та розвиненій партнерській мережі Huawei досягли високих результатів у розробці телекомунікаційних мереж, термінальних рішень і систем хмарних обчислень. 194тис. співробітників Huawei по всьому світу прагнуть створювати максимально вигідні умови для операторів, підприємств і кінцевих користувачів, надаючи їм конкурентоспроможні рішення і послуги. Одна третина населення планети використовує інноваційні продукти компанії, рішення і сервіси більш ніж в 170 країнах. Компанія Huawei, заснована в 1987 році, є приватною компанією, акціями якої володіють співробітники.

Сервісне і програмне забезпечення Huawei надає глобальним операторам зв’язку провідні в галузі, безпечні і надійні комплексні рішення, що охоплюють планування, будівництво, експлуатацію та обслуговування мереж, оптимізацію і обслуговування мереж. За останні 30 років Huawei поступово перетворилася в одного з найбільших і найбільш передових постачальників послуг і програмного забезпечення в світі з можливостями доставки та ресурсами, які розподілені по всьому світу. В майбутньому Huawei, як завжди надійний стратегічний партнер операторів зв’язку, продовжить присвячувати себе надання допомоги операторам в досягненні цифровий трансформації та успіху в бізнесі.

Статус Value-Added Partner – найвищий партнерський статус, який свідчить про високий рівень експертизи та дає можливість компанії Wise IT пропонувати більш вигідні умови своїм клієнтам при реалізації проектів з використанням технологій Huawei.

Cтатус Huawei CSP IT 3-Star дозволяє Wise IT надавати офіційну партнерську підтримку від імені Huawei, надаючи послуги з впровадження рішень з серверного обладнання та систем зберігання даних, сервісної підтримки і гарантійного обслуговування.

Меню