Американська IT-компанія HP Inc. утворилася в 2015 році разом з Hewlett Packard Enterprise в результаті поділу Hewlett-Packard, успадкувавши виробництво персональних комп’ютерів і принтерів. Будучи правонаступником Hewlett-Packard, компанія зберегла оригінальний NYSE-тікер HPQ і офіційний сайт в домені hp.com, що діяв до поділу. HP Inc., яка виробляє обладнання для простих користувачів, а також Hewlett Packard Enterprise (HPE), сфера якої – корпоративний ринок.

HP Inc. – одна з найбільших технологічних компаній в світі, яка пропонує широкий спектр рішень для задоволення будь-яких потреб клієнтів: персональні комп’ютери, системи друку, програмне забезпечення, послуги та ІТ-інфраструктури.

Для формування довгострокових відносин з клієнтами стратегія компанії HP Inc. полягає в продажі рішень, а не лише продуктів. З цією метою компанія пропонує «комплексні рішення» для партнерів і клієнтів за рахунок інтеграції пристроїв, витратних матеріалів та послуг HP.

Місія компанії – створювати технології, що допомагають покращити життя  всім і всюди. Саме це є джерелом натхнення, щоб винаходити і змінювати, створювати функціональні можливості та технології, що вражають. За більше ніж 50 років інноваційної діяльності компанія створила численні унікальні пристрої та розробки. Найбільшим є внесок у сегмент пристроїв для друку: найшвидший у світі лазерний принтер HP PageWide, перший у світі принтер без картриджа HP Neverstop Laser, комплекс технологій хмарного друку НР ePrint тощо. У сегменті комп’ютерів компанія створила найтонший у світі ноутбук HP Spectre, знамениту серію бізнес-лептопів Elitebook, серії трансформерів 2-в-1 Х2 і Х360, а також ігрові пристрої OMEN by HP. Окрім цього в асортименті компанії присутні монітори, пристрої зберігання даних, мережеве обладнання, техніка для системної інтеграції та різноманітні аксесуари.

Меню