Dell Technologies – ця корпорація є одним з найбільших в світі виробників серверів, систем зберігання даних, комп’ютерів, ноутбуків, моніторів, принтерів, а також мережевого обладнання. В спектрі пропозиції DELL можна виділити продукти як для малого бізнесу, так і рішення для великих організацій. Dell Technologies – лідер цифрової трансформації, який забезпечує необхідну інфраструктуру для організацій для побудови свого цифрового майбутнього, трансформації ІТ та захисту їх найважливіших активів та інформації.

В 2016 році відбулося історична подія – Dell завершив купівлю компанії EMC – світового лідера в галузі систем зберігання і управління даними. Це була найдорожча угода за історію ІТ індустрії і коштувала $67 млрд. В результаті з’явилась одна з найбільших технологічних компаній з приватним капіталом – Dell Technologies зі штатом в 140 тис. осіб, яка представлена в 180-ти країнах світу.

У склад Dell Technologies увійшли:

  • Dell – підрозділ клієнтських рішень.
  • DellEMC – підрозділ інфраструктурних рішень.

Рішення Dell Technologies

Модернізуйте ІТ, щоб підвищити якість обслуговування замовників
Модернізація ІТ надасть вам переваги в плані оперативності, швидкості та масштабування, які дозволять поліпшити якість обслуговування замовників і швидше випускати більш досконалі продукти та послуги. Організації, які модернізують ІТ, щоб забезпечити підтримку нових технологій, отримують відчутні бізнес-результати.

Мінімізація ризиків, захист даних і модернізація ІТ
Модернізована ІТ-інфраструктура забезпечує ефективний захист на всіх майданчиках (від периферії до хмари), підвищуючи стійкість до кібератаки і посилюючи захист конфіденційності. Це дозволяє на 39% знизити кількість інцідентів, на 71% прискорити відновлення данних і на 46% скоротити тривалість позапланових простоїв.

Підвищення ефективності та отримання конкурентних переваг
Сучасна ІТ-інфраструктура забезпечує автоматизацію та ефективність, що дозволяє швидше виконувати більший обсяг роботи, при цьому витрачаючи менше ресурсів та грошових коштів. Організації, які модернізують ЦОД, отримують відчутні результати.

Модернізація ІТ-середовища за допомогою гібридних хмар

Підвищення гнучкості, прискорене отримання результатів та управління ризиками
Гібридні хмарні рішення Dell EMC спрощують хмарні середовища, усувають ізольовані сховища та забезпечують узгодженість роботи з інфраструктурою незалежно від того, де розташовуються ваші робочі навантаження. Стратегія гібридної хмари допомагає скоротити витрати і підвищити оперативність, що дозволить вам поліпшити обслуговування замовників в сучасному цифровому середовищі та підготуватися до майбутнього.

Сучасна ІТ-інфраструктура для впровадження штучного інтелекту
Модернізуйте ІТ-інфраструктуру, щоб прискорити впровадження інновацій і розкрити потенціал даних. Це дозволить вам прискорити прийняття рішень на основі даних за допомогою таких робочих навантажень, як штучний інтелект (ШІ). Ви зможете досягати кращих бізнес-результатів: від оптимізації якості обслуговування замовників до підвищення ефективності.

Досягайте високих бізнес-результатів за допомогою перевірених рішень
Dell EMC пропонує найширший портфель корпоративних рішень і послуг світового рівню, які дозволять вам розкрити потенціал ваших даних, підвищити ефективність роботи і якість обслуговування клієнтів.

Меню