Компанія Citrix пропонує сервера, додатки, віртуалізацію, мережеві рішення, програмне забезпечення як послугу (SaaS) і хмарні обчислення для бізнес-індустрії по всьому світу. За плечима компанії Citrix – багата історія допомоги бізнесу в досягненні високих позицій на ринку, а також продажів значної частини лінійки продуктів LogMeIn на початку 2017 року.

Citrix Systems Inc – це американська компанія, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення і додатків для хмарних обчислень. Компанія заснована в 1989 році Едом Якобуччі, колишнім співробітником IBM, була відома як Citrus. Початковий штаб співробітників складався з п’яти інженерів, а в проект було інвестовано 3 мільйони доларів. Вимушена змінити назву після позову про порушення прав на товарний знак, компанія долучилася до бренду UNIX, щоб створити ім’я, під яким вона відома зараз.

Після цього компанія здійснила першу оренду засобів віддаленого доступу для обладнання, що працює під управлінням ОС Windows, розробленої Microsoft. Незабаром після цього компанія перейшла на розробку тонких клієнтів, що використовувалися для віддаленого доступу до серверів. Технологія, яка дозволила Citrix створити набір додатків для віддаленого доступу, була розроблена після приєднання ExpertCity і Sequoia Software в 2001 році.

У міру того, як компанія Citrix приєднувала до себе інші компанії, вона розширювала свої можливості в сфері віртуалізації настільного комп’ютера і серверів, збільшуючи при цьому кількість обслуговуваних клієнтів. Ідеальний майданчик для запуску продуктів в області програмного забезпечення як послуги (SaaS) та інфраструктури як послуги (IaaS) Citrix зобов’язана своєю появою технології створення хмар.

Незважаючи на те, що компанія Citrix сконцентрувалася на розробці додатків по віртуалізації, асортимент фірми GoTo, включаючи GoToAssist, GoToMeeting, GoToMyPC, об’єднаний в самостійний напрям, став широко використовуватися серед бізнес-користувачів.

LogMeIn оголосили про злиття з Citrix в 2016 році, коли обидві компанії придбали 50% частку в сімействі GoTo, при цьому кошти для роботи з віддаленого доступу LogMeIn перейшли на новий рівень інтеграції із засобами для роботи з віддаленим настільним комп’ютером Citrix.

Меню