APC – американський виробник джерел безперебійного електроживлення, що забезпечують безперервну роботу обладнання, захист даних і придушення сплесків напруги.

Рішення компанії APC протягом майже чотирьох десятиліть є галузевим стандартом в області високонадійної інфраструктури електроживлення та інженерної інфраструктури ІТ-систем. Завдяки новаторським рішенням, які APC створювала протягом усієї своєї історії, продукти компанії завоювали популярність у всьому світі. Зараз вони використовуються в інфраструктурних рішеннях і рішеннях для управління та захисту даних, забезпечуючи безпеку організацій в різних країнах та регіонах, а APC є провідним постачальником систем для ІТ-підрозділів різних розмірів та поширює свою продукцію через величезну мережу торгових партнерів.

American Power Conversion, зареєстрована в якості корпорації в 1981 році, була створена в першу чергу для проведення досліджень і розробки рішень в області сонячних батарей. Біля витоків компанії стояли три інженера-електрика з Массачусетського технологічного інституту. У 1986 році APC відкрила виробниче підприємство в штаті Род-Айленд; в цьому ж році вона випустила перший ДБЖ – 450AT +, – отримав нагороду «Вибір редакції» журналу PC Magazine.

14 лютого 2007 року APC була придбана компанією Schneider Electric – транснаціональною європейською корпорацією, яка відома у всьому світі рішеннями в сфері управління енергією та автоматизації. Це призвело до утворення підрозділу критичних систем живлення та охолодження, яке в даний час випускає рішення під брендами APC і MGE UPS Systems.

Асортимент рішень APC by Schneider Electric включає джерела безперебійного живлення (ІБП), системи прецизійного кондиціонування, засоби забезпечення фізичної безпеки, системи проектування та управління, включаючи інженерну архітектуру APC InfraStruXure® – найбільш повний програмно-апаратний комплекс для вирішення завдань енергозабезпечення, кондиціювання та управління.

Завдяки рішенням Schneider Electric електроенергія стає більш безпечною, надійною, ефективною та продуктивною.

Меню